O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Garaże blaszane Wrocław

Garaże blaszane wrocław

Wiele domów jednorodzinnych obecnie dziś zamieszkiwanych zostało zbudowanych przed wielu laty, kiedy samochody nie były jeszcze tak powszechne jak dzisiaj, w związku z czym w ich projekcie nie przewidziano garażu. Tymczasem obecnie zdecydowana większość polskich rodzin posiada przynajmniej jeden samochód w swoim gospodarstwie domowym, a wiadomo, że auto lepiej przechowywać w garażu niż po prostu pod domem. Jeżeli sięgniemy pamięcią wstecz, z pewnością przypomnimy sobie parkingi w czasie peerelu, gdzie stojące samochody często były przykryte plandekami. Plandeki miały w pewien sposób zastąpić garaż i zabezpieczyć samochód przed opadami atmosferycznymi i choć dziś już to rozwiązanie wyszło z mody, to problem pozostaje jednak nadal aktualny. Dlatego też mieszkańcy domów jednorodzinnych, gdzie nie ma garażu, powinni zastanowić się nad jego wzniesieniem. Są oni w o wiele lepszej sytuacji niż pozostali, ponieważ dysponują ziemią, na której może stanąć garaż. Spośród różnych rodzajów garaży najczęściej stawiane są obecnie garaże murowane lub garaże blaszane.

Wrocław to miasto, w którym przewaga garaży blaszanych jest coraz znaczniejsza, co wynika z jednej strony z ogromnej dostępności firm oferujących ich produkcję, z drugiej strony zaś z licznych zalet tego rozwiązania. Garaże blaszane w niczym nie ustępują swoim murowanym braciom - są tak samo jak one solidne i bezpieczne - z jednej strony nie musimy się obawiać, że blaszany garaż któregoś dnia rozsypie się jak domek z kart, ponieważ jest to bardzo solidna konstrukcja; z drugiej strony nie musimy również drżeć przed złodziejami, ponieważ blaszany garaż jest równie trudno sforsować jak ten murowany, dzięki czemu nocą możemy spać spokojni o nasz samochód. Garaże blaszane Wrocław wybrał również z tego powodu, że bardzo łatwo można je sobie sprawić.

Wystarczy skontaktować się z firmą, którą zajmuje się ich produkcją i zwykle w ciągu dwóch tygodni, a nieraz i w krótszym czasie, nasz garaż staje na naszym podwórku i możemy z niego korzystać. Jak widać posiadanie własnego garażu niesie za sobą liczne korzyści, dlatego też jeżeli tylko mamy możliwość zafundowania go sobie (oraz swojemu samochodowi), zdecydowanie warto to zrobić. Pozwoli nam to nie tylko zaoszczędzić czas (na przykład zimą odpadnie nam obowiązek odśnieżania auta), ale w dłuższej perspektywie zaoszczędzimy również pieniądze, jeśli spojrzeć na to, jak zabezpieczenie pojazdu garażem wpływa na jego stan (na przykład spowalnia korozję, co było już wspominane). Wszystko to jest możliwe przy relatywnie niskich kosztach i niemal bez potrzeby poświęcania czasu, wobec czego na takie przedsięwzięcie stać właściwie każdego z nas! Jedynym, co jest potrzebne jest nasza chęć oraz kawałek gruntu, na którym będzie można postawić garaż. Dlatego też zdecydowanie warto zdecydować się na rozwiązanie i czerpać z niego liczne korzyści już teraz.