O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Wiaty magazynowe


wiaty magazynowe

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej bardzo często wymaga posiadania różnych budynków, które zaspokoją wszystkie nasze potrzeby. Konieczność ta zależy oczywiście w dużym stopniu od tego, czym zajmujemy się w naszej pracy, generalnie jednak jeżeli zajmujemy się sprzedażą, to jest czymś oczywistym, że potrzebne będzie nam koniecznie miejsce, w którym będziemy mogli magazynować towary. Dla sprzedawanych towarów najlepiej jest oczywiście postawić halę magazynową, w której będą one stuprocentowo zabezpieczone nie tylko przed kradzieżą, ale przede wszystkim przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu czy śniegu, które mogą doprowadzić do uszkodzenia asortymentu. Często jednak jest tak, że niezbędne jest również miejsce składowania przedmiotów takich jak kartony czy różnego rodzaju plastikowe opakowania, w których towary do nas docierają, a które często trzeba zwrócić dostawcom.

Wiadomo, że w przypadku plastiku nie trzeba się bać zniszczeń powodowanych opadami atmosferycznymi, warto jednak wyznaczyć konkretne miejsce na składowanie tego rodzaju przedmiotów i postawić tam wiaty magazynowe, które bądź co bądź, będą jednak w pewnym stopniu chronić towary, co jest ważne zwłaszcza zimą, kiedy mogą one zostać przysypane przez śnieg. Daszek wiaty magazynowej ochroni przed śniegiem, oszczędzając nam tym samym problemów związanych z usuwaniem śniegowych kołderek. Wiaty magazynowe są rozwiązaniem stosowanym bardzo często, głównie dzięki temu, że są opcją zarazem prostą i skuteczną. Niewątpliwie ich ogromną zaletą jest to, że mamy pełną dowolność co do ich wymiarów. Oczywiście możemy skorzystać z gotowych wzorów, które w swojej ofercie posiada każda firma oferująca tego rodzaju konstrukcje, równie dobrze jednak zamawiana przez nas wiata magazynowa może mieć dokładnie takie wymiary, jakich potrzebujemy. Jedynym ograniczeniem w tym zakresie są nasze potrzeby oraz powierzchnia, którą mamy do dyspozycji na ten cel. Wiaty magazynowe bardzo często są konstrukcjami blaszanymi, co ma dosyć liczne zalety. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że jest to rozwiązanie dosyć tanie, a jednocześnie solidne.

Nie należy się obawiać tego, że blacha wykorzystana do skonstruowania wiaty szybko zardzewieje, ponieważ jest ona poddawana procesowi cynkowania, co w znacznym stopniu zatrzymuje proces korodowania. Niezwykle ważną zaletą wiat wykonywanych z blachy jest również to, że niekoniecznie muszą one zawsze stać w tym samym miejscu, w którym zostały zamontowane. Istnieje bowiem możliwość przemontowania ich w innym miejscu, a taką mobilność docenia się przede wszystkim w momencie, w którym zmienia się siedzibę firmy i chce się zminimalizować związane z tym koszty. Dzięki możliwości rozmontowania wiaty nie trzeba płacić od nowa za stworzenie miejsca magazynowego, ponieważ można je zabrać ze sobą do nowego miejsca działalności gospodarczej.