O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Garaże blaszane Poznań

Garaże blaszane poznań

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, na co narażone jest Twoje auto za każdym razem, kiedy pozostawiasz je na świeżym powietrzu. Zimą musi ono znosić opady śniegu, nieraz bardzo obfite, co stanowi również problem dla Ciebie - to Ty musisz tracić czas, a niejednokrotnie zrywać się wcześniej z łóżka tylko po to, by odśnieżyć je z uzbieranego przez kilka ostatnich godzin śniegu. W pozostałych porach roku Twój samochód narażony jest na opady deszczu, które nie tylko sprawiają, że Twoje wcześniejsze starania dokładane do dokładnego umycia karoserii spływają wraz z kolejnymi kroplami deszczu w błoto, ale przede wszystkim zagrażają one samochodowi w tym sensie, że w znacznym stopniu przyspieszają proces rdzewienia.

A jak wiadomo, rdzewiejące auto staje się niebezpieczne, aż w końcu zupełnie bezużyteczne. Lato również nie pozostaje bez wpływu dla Twojego samochodu - ostre promienie słońca nie tylko nagrzewają do granic niemożliwości jego wnętrze, ale mogą także wpłynąć na wygląd karoserii - niestety negatywnie, doprowadzając do przebarwień i blaknięcia lakieru - niekoniecznie równomiernego! No i jeszcze najważniejsze zagrożenie czyhające na pozostawiony na otwartym terenie samochód, bez względu na panującą porę roku: złodzieje. Niestety, kradzieże aut to wciąż poważny problem, a złodzieje najczęściej wybierają właśnie te auta, do których mają łatwy dostęp. Dlatego też garaże blaszane, Poznań, jak i wiele innych miast zaaplikowało jako swego rodzaju remedium na wszystkie wymienione wyżej zagrożenia dla pojazdów. To bardzo popularne rozwiązanie, głównie ze względu na to, że postawić garaż blaszany jest bardzo łatwo - właściwie wszystkim zajmują się specjalizujące w produkcji i montażu takich garażów firmy. Cena takiego garażu nie jest wygórowana, co również nie pozostaje bez znaczenia, ponieważ w dzisiejszych czasach większość z nas musi liczyć się z każdym groszem.

Mogłoby się wydawać, że garaże blaszane Poznań to mrzonka, jednak wymienione już zagrożenia dla samochodu naprawdę mu szkodzą (nie mówiąc o kradzieży, która szkodzi przede wszystkim nam - właścicielom!), a wystarczy tak niewiele, by im zapobiec. Dodatkowo stawiając sobie garaż, oprócz miejsca, w którym możemy zostawiać samochód, zyskujemy też miejsce, gdzie możemy składować wszelkie inne przedmioty, które są nam potrzebne do jego pielęgnacji (a jeżeli garaż jest odpowiednio duży, często znajdują w nim swoje miejsce również sprzęty na przykład do pielęgnacji ogrodu). I jeszcze jedna zaleta jaką mają garaże blaszane Poznań - każda oferująca je firma oferuje kilka gotowych wzorów o określonych wymiarach, jednak oprócz tego większość z nich daje nam możliwość samodzielnego określenia wymiarów. Dzięki temu otrzymujemy dokładnie taki garaż, jakiego potrzebujemy, który zaspokaja wszystkie nasze potrzeby.