O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Garaże blaszane Katowice

Garaże blaszane-katowice

Mimo tego, że w ostatnich latach spora ilość Polaków wzięła kredyty na zakup mieszkania, rynek wynajmu wciąż kwitnie, i chociaż nadal największą popularnością wśród lokali do wynajęcia cieszą się mieszkania w blokach i kamienicach, to coraz częściej oferowane do wynajmu są domy wolnostojące i rozwiązanie to cieszy się niemałą popularnością - w końcu kto z nas nie chciałby mieszkać w domu, bez sąsiadów za ścianą, którzy bądź co bądź, czasem potrafią być bardzo uciążliwi. Mieszkanie w domu niesie też zaletę, którą docenią wyłącznie posiadacze samochodów - dom wolnostojący zazwyczaj ma garaż. Natomiast jeżeli tak nie jest, nie potrzeba wiele zachodu, by taki garaż sobie sprawić - najprostszym rozwiązaniem są garaże blaszane. Katowice to miasto, w którym takie rozwiązanie stało się w ostatnich latach bardzo popularne.

Wynika to przede wszystkim z tego powodu, że posiadanie garażu jest bardzo wygodne - samochód nie musi stać pod domem i nie jest narażony ani na niekorzystne warunki atmosferyczne, ani na chciwe oczy złodziei. Dodatkowo zyskujemy też miejsce, w którym możemy składować wszelkie akcesoria niezbędne do pielęgnacji i majsterkowania przy samochodzie. I chociaż, kiedy budujemy domy, to zazwyczaj obok nich stawiamy murowane garaże, bądź też, co się częściej zdarza, wybieramy projekt domu z garażem w przyziemiu, to jednak często bywa tak, że dom powstał dużo wcześniej niż plany posiadania samochodów przez jego mieszkańców, w związku z czym garażu nie ma. I tu z pomocą przychodzą garaże blaszane Katowice, które są bardzo tanim rozwiązaniem. Dodatkowo zamawiając blaszany garaż, na jego wyprodukowanie oraz montaż czekamy najwyżej dwa tygodnie. To, że tego rodzaju garaż jest wykonany z łączonych ze sobą blach nie sprawia jednak, że jest on mniej solidny aniżeli garaż murowany.

Nie musimy mieć żadnych zastrzeżeń, co do jego trwałości i bezpieczeństwa, a ma tą przewagę nad garażem murowanym, że można go rozebrać i złożyć ponownie w innym miejscu - docenimy to, kiedy będziemy chcieli w inny sposób zaaranżować podwórko wokół domu bądź też, kiedy postanowimy przeprowadzić się do innego domu - wtedy będziemy mogli zabrać garaż ze sobą. Garaże blaszane Katowice w niczym nie ustępują garażom murowanym i są równie funkcjonalne jak one. Dlatego też są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez katowiczan, którym zależy na wygodzie, mobilności oraz niskiej cenie w połączeniu z wysoką jakością. W Katowicach dosyć często dochodzi do kradzieży samochodów, jednak problem ten nie dotyczy tych, którzy zdecydowali się na blaszany garaż i umieścili w nim swój pojazd. Nie mają oni również kłopotów związanych z odśnieżaniem, korodowaniem czy przebarwieniami karoserii - a więc głównymi problemami tych kierowców, którzy nie mają garażu. Dlatego też warto przemyśleć takie rozwiązanie i na wiele lat zaoszczędzić sobie wielu kłopotów.