O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Hale magazynowe


hale magazynowe

Nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, jak niezwykle ważnym elementem prowadzenia własnej działalności handlowej jest posiadanie swojego magazynu. Własny magazyn umożliwia szybkie i sprawne realizowanie spływających do firmy zamówień - zamawiane przez klientów towary są na miejscu, wystarczy jedynie odpowiednio przygotować je do wysyłki, a jak wiadomo, zdecydowanie ogromna część klientów każdej branży zwraca sporą uwagę na czas realizacji zamówień, ponieważ często ten czas (im krótszy, tym lepszy) bardzo się liczy. Szybkie zrealizowanie zlecenia z pewnością zadowoli klienta oraz sprawi, że bardzo chętnie wróci on do nas po następne zamówienie, a także poleci nas innym osobom czy instytucjom. Jednakże własny magazyn jest bardzo ważny również wtedy, gdy prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym. Przede wszystkim dzięki niemu dostępność do towarów jest bardzo duża - o ile w sklepach często nie ma miejsca na zbyt wiele egzemplarzy, o tyle w magazynie, jeżeli tylko jest odpowiedniej wielkości, możemy przechowywać spore zapasy.

Dzięki temu braki na sklepie mogą być uzupełniane na bieżąco, w miarę sprzedaży. Warto też postawić magazyn w takim miejscu, by był on dość blisko miejsca sprzedaży. Chyba nie trzeba zbytnio tłumaczyć ogromnej wygody takiego rozwiązania. Najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem w kwestii tworzenia magazynów są hale magazynowe, a popularność takiej opcji wynika z kilku różnych powodów. Niewątpliwie jednym z nich jest cena, ponieważ budowa blaszanej hali magazynowej pochłania o wiele mniej kosztów aniżeli wszelkie inne rozwiązania. Nie jest jednak tak, że wybór tej, bądź co bądź, taniej opcji, wpływa na jakość, ponieważ konstrukcjom blaszanym w żaden sposób nie można odmówić solidności. Możemy więc być spokojni o przechowywane w takiej hali towary - będą one zabezpieczone i na pewno nic im się nie stanie. Dodatkowo blaszane hale magazynowe niosą za sobą inne korzyści, co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez dzisiejszych inwestorów. Należy wspomnieć również o krótkim czasie, w jakim taka hala może stanąć i być gotowa do użytku.

W tej kwestii nie ma właściwie porównania z innymi rozwiązaniami tego typu. Hale magazynowe wykonywane z blachy mają też ten atut, że mogą zostać w każdej chwili zdemontowane i zmontowane ponownie w innym miejscu, dzięki czemu zmieniając miejsce prowadzenia działalności, możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy na przystosowaniu go do naszych potrzeb. Jeszcze jednym, równie ważnym atutem tego rozwiązania jest kwestia wymiarów hali magazynowej - tutaj właściwie mamy pełną dowolność i wszystko zależy od tego, jakich rozmiarów magazynu potrzebujemy, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Jak widać, blaszane hale magazynowe są bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnego magazynu. Wymienione powyżej zalety tej opcji nie wyczerpują w zupełności tej kwestii, wskazują jedynie na najważniejsze korzyści płynące ze zdecydowania się na właśnie takie rozwiązanie.