O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Garaże blaszane Gdańsk

Garaże blaszane Gdańsk

Każdy z nas bez większych trudności może w krótkim czasie wymienić przynajmniej kilka problemów, z którymi na co dzień borykają się kierowcy. Nawet jeżeli sami nie posiadamy samochodu, to idąc dowolną ulicą widzimy, jak zatłoczone są parkingi w centrach miast, zimowymi porankami widzimy kierowców walczących ze śnieżnymi pierzynkami, które pojawiły się na samochodach po nocnych opadach śniegu, latem widzimy zmęczonych upałem ludzi we wnętrzach rozgrzanych do granic samochodów, a otwierając gazetę lub włączając telewizor, słyszymy doniesienia o kolejnych kradzieżach aut. Do tego dochodzą jeszcze inne drobne kłopoty, najbardziej uciążliwe dla tych kierowców, którzy o swoje samochody dbają ponad miarę: przebarwienia karoserii pod wpływem silnego słońca to coś, co zdenerwuje nawet tych, którzy do swoich aut mają dosyć niedbały stosunek, jednak kogoś, kto dokłada wszelkich starań do pielęgnacji samochodu, zdenerwować może choćby to, że kilka godzin po dokładnym myciu auta zaczyna padać deszcz, niwecząc tym samym starania o możliwie najczystszą i błyszczącą karoserię.

Wymienione powyżej problemy nie wyczerpują oczywiście całej puli mniejszych lub większych uciążliwości wiążących się z korzystaniem z własnego samochodu, ale są najbardziej znamienne - a z drugiej strony można im w dość łatwy sposób zapobiec. Odpowiedzią na te i inne problemy są garaże blaszane. Gdańsk jest miastem, w którym istnieją dosyć duże kłopoty z parkowaniem, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy do Trójmiasta zjeżdżają turyści z całej Polski. Mieszkańcy blokowisk nie mają na to zbyt dużego wpływu - co prawda istnieje możliwość wynajęcia garażu od instytucji lub osób prywatnych, jednak najczęściej garaże znajdują się na obrzeżach osiedli, a dojście do nich potrwa o wiele dłużej niż na najbliższy przystanek autobusowy. Garaże blaszane Gdańsk leżą jednak w centrum zainteresowania posiadaczy domów wolnostojących - niektóre z nich, gdy były budowane, nie przewidywały powstania garażu, ponieważ samochody nie były jeszcze tak upowszechnione jak dzisiaj. Z drugiej strony bardzo często tam, gdzie projekt domu uwzględniał garaż, jest to garaż na jeden samochód, a w domu pojawiło się ich więcej.

W takich sytuacjach to właśnie garaż blaszany jest wybierany najczęściej jako rozwiązanie problemu, z kilku prostych przyczyn, które dają mu przewagę w starciu z klasycznym garażem murowanym. Czas powstania obu opcji jest podobny, jednak garaż, który został wymurowany w jednym miejscu, pozostanie tam na stałe - ewentualnie można go wyburzyć, ale nie jest możliwe rozebrać go i bez dokupowania materiałów, postawić go ponownie w innym miejscu - garaże blaszane Gdańsk dają taką możliwość. Jednocześnie są równie solidną konstrukcją, która doskonale zabezpieczy znajdujący się wewnątrz samochód. Nie należy się również bać tego, że blacha, z której powstał garaż szybko ulegnie korozji, ponieważ jest ona pokryta warstwą cynku, który spowalnia w znacznym stopniu rdzewienie.