O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Garaże blaszane

Garaże blaszane

Chyba każdy posiadacz samochodu przynajmniej raz w życiu doświadczył sytuacji, w której miał mniejsze lub większe trudności w znalezieniu wolnego miejsca do zaparkowania. Niewątpliwie największe kłopoty z parkowaniem mają mieszkańcy większych miast w Polsce, takich jak Warszawa, Katowice, Wrocław czy Poznań, gdzie miejsc parkingowych w ogóle brakuje, a już szczególnie w centralnych częściach miasta, które już w godzinach porannych przeżywają prawdziwe oblężenie samochodów wszystkich tych, którzy przyjeżdżają nimi do pracy. Jednak również mniejsze miejscowości często borykają się z problemem zbyt małej ilości miejsc parkingowych, ponieważ samochodów w Polsce wciąż przybywa i stan ten nie ulegnie prędko zmianie, ponieważ w wielu miastach brakuje sensownych alternatyw dla aut, którymi podróż, choć nie najtańsza, jest najwygodniejsza i najszybsza. Dlatego też jeżeli jesteśmy w posiadaniu samochodu, ale często zdarza się nam, że przy powrocie do domu okazuje się, że nie mamy gdzie zaparkować pojazdu, warto rozważyć rozwiązanie, które pozwoli nam zapomnieć o tym kłopocie - garaże blaszane. Na jednym oddechu można z łatwością wyliczyć główne zalety wynikające z posiadania własnego garażu.

Zdecydowanie głównym atutem posiadania garażu, który nasuwa się sam przez się, jest to, że wracając do domu zawsze będziemy mieli pewność tego, że samochód będzie gdzie zaparkować - nie będziemy również musieli tracić czasu na poszukiwania wolnego miejsca do zaparkowania, ponieważ będzie ono zawsze w tym samym miejscu - w garażu. Garaże blaszane szczególnie docenimy w czasie zimy, ponieważ dzięki ochronie samochodu przed opadami śniegu zaoszczędzimy sporo czasu, który - nie mając garażu - musielibyśmy przeznaczyć na odśnieżanie auta. Brak konieczności wykonywania tej żmudnej czynności jest szczególnie miły wówczas, gdy musimy użyć samochodu wcześnie rano, a mimo to możemy pospać kilkanaście minut dłużej. Śnieg to nie tylko jeden czynnik atmosferyczny, przed którym garaże blaszane zabezpieczają samochód. Ochrona pojazdu przed deszczem ma również niebagatelne znaczenie, ponieważ chroniąc auto przed wilgocią w niemałym stopniu przyczyniamy się do opóźnienia procesu korodowania, który niestety, prędzej czy później dotyka niemal każdy samochód - być może z wyjątkiem tych najbardziej zadbanych.

Wreszcie stojący w garażu samochód jest chroniony również przed słońcem, co ma niemałe znaczenie dla karoserii - stojące w gorącym letnim słońcu samochody nierzadko mają tendencję do przebarwień lub blaknięcia lakieru i nikomu nie trzeba tłumaczyć, że nie jest to pożądany proces. Wymienione powyżej kwestie to zaledwie wierzchołek góry lodowej w dyskusji o tym, jakie zalety dla kierowców (oraz ich samochodów) niosą ze sobą garaże blaszane. Nie ulega jednak wątpliwości, że od wielu lat posiadanie własnego garażu to marzenie niejednego kierowcy, a dzisiaj niemal każdy z nich może sobie na to pozwolić. Warto więc zdecydować się na taki garaż - bardzo szybko potwierdzi się słuszność takiej decyzji.