O FIRMIE                            REALIZACJE
                       
                       Adres:
                      Z.P.U. PAJĄK
                      PAJĄK SŁAWOMIR
                      Góra Świętego Jana 79
                      34-623 JODŁOWNIK
                    NIP 
737-154-69-55
                         
                   -----------------------

                  Kontakt:
                    tel.: 505 033 307  
                    tel.:
694 102 355 
                    tel.:
018 3320101
            e-mail:
bramywiaty@op.pl 

                         Zapraszamy
                      na nasze aukcje
                    
   

 

Blaszaki


wiaty magazyny z profil

W ostatnich latach możemy zanotować ogromny wzrost liczby konstrukcji wykonywanych z blachy. Najczęściej blachę wykorzystuje się do budowy garażów, wiat i hal magazynowych, jednak ma też ona szersze zastosowanie. Z drugiej strony wymienione przed chwilą najczęstsze zastosowania blachy jeszcze do niedawna były zdominowane przez murarstwo, a konkretnie budowano je głównie z pustaków, rzadziej z cegieł czy innych materiałów budowlanych. Dlaczego więc obecnie występuje większe zainteresowanie blachą? Wynika to z kilku powodów wspólnych dla większości przypadków - oprócz tego każda osoba decydująca się na tak zwane blaszaki mogłaby zapewne wymienić jeszcze swoje własne przyczyny, niezależne od tych, dla których ku blasze zwracają się coraz większe ilości klientów. Niewątpliwie ogromną zaletą blachy jest to, że tworzone z niej konstrukcje mogą mieć dowolny rozmiar, który jest zależny jedynie od naszych potrzeb i powierzchni jaką dysponujemy.

Teoretycznie konstrukcje budowane z pustaków również mogą mieć konkretne wymiary, zwykle jednak wiąże się to z pewnymi problemami w nadawaniu odpowiednich wymiarów pustakom, tymczasem z blachą sprawa jest o wiele prostsza, ponieważ przycięcie jej do pożądanych rozmiarów jest nietrudną czynnością. Konstrukcje blaszane cechują się doskonałą solidnością - nie należy mieć obaw, że blaszaki, niezależnie od tego czy będą to garaże, hale magazynowe, czy wiaty, szybko zaczną sprawiać kłopoty bądź któregoś razu runą jak domek z kart - konstrukcje blaszane, jeżeli zostały wykonane przez profesjonalną firmę, pod tym względem są wysokiej jakości i można im w stu procentach zaufać - na pewno zapewnią pełne bezpieczeństwo przedmiotom, które mają ochraniać. Jeszcze jedną dosyć istotną zaletą konstrukcji blaszanych, o której nie można zapomnieć jest pewnego rodzaju mobilność, polegająca na tym, że możliwe jest rozmontowanie blaszaka i zmontowanie z powrotem w innym miejscu - jeżeli więc mamy na przykład blaszaną halę magazynową, a nasza firma przenosi swoją siedzibę, razem z nią można przenieść magazyn, nie trzeba zamawiać nowego.

Niewątpliwie jest to ogromna zaleta, której nie sposób przecenić. Jak już wspominano kilkakrotnie, jedno z najczęstszych zastosowań konstrukcji blaszanych to garaże blaszaki. Wszystkie wymienione powyżej zalety konstrukcji blaszanych wpływają na to, że coraz więcej kierowców z chęcią decyduje się na postawienie dla swojego samochodu blaszanego garażu. Ochroni on samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (w tym miejscu warto zaznaczyć, że blachy, z których powstają garaże i inne budynki są cynkowane, co sprawia, że proces korozji jest mocno opóźniony) oraz przed złodziejami, dając jednocześnie przestrzeń do przechowywania wszelkich związanych z pielęgnacją i konserwacją samochodu akcesoriów. Nie warto więc zastanawiać się zbyt długo, lepiej jak najprędzej zdecydować się na konstrukcje blaszane, gdyż jak widać, niosą one ze sobą bardzo wiele korzyści.